19 kwietnia w Ostródzie rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłce nożnej chłopców.
19 kwietnia w Ostródzie rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłce nożnej chłopców.
O miano najlepszej rywalizowało pięć drużyn z Pisza, Ostródy, Reszla Lubawy i Ełku.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!