W Urzedzie Miejskim w Piszu odbyła sie urooczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.
W Urzedzie Miejskim w Piszu odbyła sie urooczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.
Złote gody to święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Parom małżeńskim, które wytrwały razem tyle wspólnych lat wreczono pamiątkowe medale od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy. Wręczył je Burmistrz Pisza Dariusz Kiński.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!