Reklama

50 lat razem. Małżeństwa z Pisza obchodzą Złote Gody

W Urzedzie Miejskim w Piszu odbyła sie urooczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

W Urzedzie Miejskim w Piszu odbyła sie urooczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Złote gody to święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Parom małżeńskim, które wytrwały razem tyle wspólnych lat wreczono pamiątkowe medale od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy. Wręczył je Burmistrz Pisza Dariusz Kiński.



Źródło: UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości