Reklama

Beata Sokołowska złożyła ślubowanie

Beata Sokołowska złożyła ślubowanie i już oficjalnie zajęła fotel Burmistrza Białej Piskiej.

Wybory samorządowe w Białej Piskiej wywołały największe emocje wyborcze w naszym powiecie. Rozstrzygnięcie w najważniejszym głosowaniu - na burmistrza miasta przyniosła dopiero druga tura. Beata Sokołowska pokonała rządzącego miastem - Wojciecha Stępniaka, zdobywając głosy prawie 54% mieszkańców.

W piątek, 23 listopada odbyła się sesja inauguracyjna nowej Rady Miejskiej w Białej Piskiej oraz zaprzysiężenie burmistrza.

Zdjęcia: Marta Zysk

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości