Beata Sokołowska złożyła ślubowanie i już oficjalnie zajęła fotel Burmistrza Białej Piskiej.
Wybory samorządowe w Białej Piskiej wywołały największe emocje wyborcze w naszym powiecie. Rozstrzygnięcie w najważniejszym głosowaniu - na burmistrza miasta przyniosła dopiero druga tura. Beata Sokołowska pokonała rządzącego miastem - Wojciecha Stępniaka, zdobywając głosy prawie 54% mieszkańców.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!