Reklama

Biała Piska ma nową Panią Burmistrz!

Dogrywka wyborcza w Białej Piskiej rozstrzygnięta. Burmistrzem kadencji 2018-2023 zostanie Beata Sokołowska, która zdobyła 53,68% głosów.

Beata Sokołowska zdobyła 2598 głosów, a jej rywal - urzędujący do tej pory burmistrz Wojciech Stępniak - 2242. Różnica 356 głosów zadecydowała o wyborze Sokołowskiej na burmistrza Białej Piskiej nowej kadencji.

Frekwencja w drugiej turze wyborów wyniosła 52,20%

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości