Teraz dzieci i młodzież bedzie miała możliwość uprawiania sportu korzystając z gminnej infrastruktury.
Teraz dzieci i młodzież bedzie miała możliwość uprawiania sportu korzystając z gminnej infrastruktury.
Okres wakacji to czas wyjazdów, poznawania nowych zakątków, ale też aktywnego wypoczynku. Dużo czasu do dyspozycji budzi potrzebę rozwijania nowych pasji. Sport to zdrowie i właśnie w wakcje grono dzieci poszukuje miejs, do grania, biegania, itp. Najbezpieczniej na obiektach do tego przystosowanych - Orlikach i boiskach szkolnych. Niestety, te w okresie wakacyjnym nie były dostępne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!