Reklama

Debata Zenona Bednarczyka i Andrzeja Zadrogi

17 października w Piskim Domu Kultury odbyła się debata kandydatów na burmistrza Pisza w wyborach samorządowych 2018. W debacie wzięli udział Andrzej Zadroga oraz Zenon Bednarczyk. Debatę prowadziła Magdalena Szyszkowska.

Kandydaci, po dokonaniu autoprezentacji zmierzyli się z pytaniami od komitetów w blokach tematycznych, były pytania od mediów i od publiczności. Była to pierwsza debata samorządowa w naszym mieście.

::video{"type":"single","item":"325"}

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości