14 sierpnia w godzinach nocnych doszło do zdarzenia w Nowych Gutach.
Dwie osoby podróżowały samochodem, który rozbił się na słupie energetycznym. - informuje OSP Orzysz. Kierowca wraz z pasażerem po przebadaniu przez ratowników z ZRM Orzysz pozostali na miejscu zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!