Reklama

Dwie osoby zagrożone porażeniem prądem

14 sierpnia w godzinach nocnych doszło do zdarzenia w Nowych Gutach.

Dwie osoby podróżowały samochodem, który rozbił się na słupie energetycznym.  - informuje OSP Orzysz. Kierowca wraz z pasażerem po przebadaniu przez ratowników z ZRM Orzysz pozostali na miejscu zdarzenia.


W akcji brały udział jednostki JRG Pisz, OSP Orzysz, Policja Orzysz, ZRM Orzysz, Pogotowie Energetyczne.

Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości