Smog, globalne ocieplenie, kwaśne deszcze, dziura ozonowa, zakwity wód, degradacja gleb to problemy środowiska przyrodniczego niezmiernie ważne dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego.
Smog, globalne ocieplenie, kwaśne deszcze, dziura ozonowa, zakwity wód, degradacja gleb to problemy środowiska przyrodniczego niezmiernie ważne dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego.
W ramach obchodów Dnia Ziemi 16 kwietnia uczniowie zorganizowali debatę dla młodszych kolegów z piskich szkół podstawowych. Starsi koledzy podzielili się m.in swoją wiedzą na temat wpływu antropopresji na środowisko przyrodnicze i sposobów ich niwelowania.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!