W miniony weekend parafianie pierwszy raz od 4 lat usłyszeli ponownie dżwięk z kościelnej wieży
Od kilku lat dzwon na kościelnej wieży nie spełniał swojego zadania. 4 grudnia, ku uciesze parafian i proboszcza parafii, ponownie wybrzmiał jego dźwięk.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!