W okresie poprzedzającym Święto Zmarłych uczniowie piskich szkół pod opieką nauczycieli odwiedzają cmentarz, by uporządkować zapomniane groby i zapalić światełko pamięci.
W okresie poprzedzającym Święto Zmarłych uczniowie piskich szkół pod opieką nauczycieli odwiedzają cmentarz, by uporządkować zapomniane groby i zapalić światełko pamięci.
Uczniowie z klasy 1a wybrali się na spacer na Zabytkowy Cmentarz Ewangelicki w Piszu, aby posprzątać opuszczone groby, pomodlić się i zapalić znicze.





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!