Reklama

Ćwierćwiecze najmłodszej piskiej parafii

Kilkuset wiernych wzięło udział w pikniku rodzinnym połączonym z jubileuszem erygacji parafii. W Zielone Świątki (8 czerwca) Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piszu obchodziła 25 – lecie powstania. Wydarzenie świętowano w ramach XXVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

Kilkuset wiernych wzięło udział w pikniku rodzinnym połączonym z jubileuszem erygacji parafii. W Zielone Świątki (8 czerwca) Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piszu obchodziła 25 – lecie powstania. Wydarzenie świętowano w ramach XXVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

Uroczystościom, które rozpoczęła Msza święta pod przewodnictwem ks. Biskupa Dariusza Zalewskiego przyświecało hasło „Zaloguj się do rodziny”. Gospodarzem i obchodów był proboszcz parafii Jan Adaszczyk. Po nabożeństwie, w którym uczestniczyli również Andrzej Nowicki starosta piski i Jerzy Małecki wicestarosta,  rozpoczął się Piknik Rodzinny. 

Reklama

W organizację i przygotowanie pikniku włączyły jednostki Starostwa Powiatowego w Piszu. Na uczestników oprócz rodzinnej atmosfery czekały liczne atrakcje, konkursy i niespodzianki występy i koncerty.

Fot. Info Pisz, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu, Powiatowy Urząd Pracy w Piszu, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łupkach.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości