Miniony weekend na drogach powiatu piskiego minął bezpiecznie. Nie doszło bowiem do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do trzech kolizji, w tym dwóch z udziałem leśnej zwierzyny. Niestety nie brakowało nieodpowiedzialnych kierowców. Policjanci zatrzymali aż 5 kierujących pod działaniem alkoholu.
W trakcie weekendu na piskich drogach było bezpiecznie, bo nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do trzech kolizji. Dwie z nich były to zdarzenia z udziałem zwierzyny leśnej. W sobotni (4 października) wieczór na trasie Hejdyk - Turośl 37-letni kierujący pojazdem marki Renault uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Kierowca jechał sam i i na szczęście nic mu się nie stało. Samochód został jednak poważnie uszkodzony.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!