Sekretarz Gminy Pisz Violetta Kossakowska wzięła udział w Inauguracji Mazurskiej Pętli Rowerowej. Uroczystość na Wzgórzu św. Brunona w Giżycku zorganizował Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020.
W uroczystym otwarciu MPR wzięli udział Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jolanta Piotrowska, Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich Waldemar Królikowski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 Piotr Jakubowski, Przedstawiciele Gmin biorących udział w tym ważnym dla turystyki rowerowej projekcie, a także zaproszeni goście i przedstawiciele mediów. Zamiast tradycyjnego przecięcia wstęgi stworzono symboliczną pętlę rowerową.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!