21 marca - to pierwszy dzień wiosny. W II LO w Piszu powitają ją na sportowo, zdrowo i bezpiecznie.
21 marca - to pierwszy dzień wiosny. W II LO w Piszu powitają ją na sportowo, zdrowo i bezpiecznie.
Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie "POWITANIE WIOSNY - NA SPORTOWO, ZDROWO I BEZPIECZNIE, które odbędzie się 21 marca 2024 w II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu. Podczas imprezy będziecie mogli powitać wiosnę w najlepszy możliwy sposób - aktywnie, zdrowo i bezpiecznie. - zachęcają organizatorzy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!