Reklama

Już jutro początek dwudniowego szaleństwa

Na dwa dni hala SP 4 w Piszu przemieni się w wymarzone miejsce zabaw. Na najmłodszych czekać będą dmuchane zjeżdżalnie, dla starszych gry edukacyjne, dla wszystkich słodkie przekąski.

Mamy nadzieję, że propozycja Edukacyjno-Profilaktycznego Pikniku cały czas jest atrakcyjna dla dzieci i ich rodziców - mówi Urszula Zduńczyk, Dyrektor OPiT w Piszu - po pandemicznej przerwie ponownie w sali szkoły nr 4 przygotujemy moc atrakcji.
Piknik Edukacyjno-Profilaktyczny trwać będzie dwa dni - 31 stycznia i 1 lutego w godzinach od 10.00 do 18.00. Oferta jest bezpłatna.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości