Na dwa dni hala SP 4 w Piszu przemieni się w wymarzone miejsce zabaw. Na najmłodszych czekać będą dmuchane zjeżdżalnie, dla starszych gry edukacyjne, dla wszystkich słodkie przekąski.
Mamy nadzieję, że propozycja Edukacyjno-Profilaktycznego Pikniku cały czas jest atrakcyjna dla dzieci i ich rodziców - mówi Urszula Zduńczyk, Dyrektor OPiT w Piszu - po pandemicznej przerwie ponownie w sali szkoły nr 4 przygotujemy moc atrakcji..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!