Reklama

Kibice z Pisza: Trzymamy kciuki za naszych skoczków

Dziś w Lake Placid w USA rozgrywane są konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich - konkurs indywidualny i duetów. Na trybunach nie brakuje biało-czerwonych flag, ba, jest ich tyle, że można odnieść wrażenie, że zawody odbywają się w Polsce.

Dziś w Lake Placid w USA rozgrywane są konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich - konkurs indywidualny i duetów. Na trybunach nie brakuje biało-czerwonych flag, ba, jest ich tyle, że można odnieść wrażenie, że zawody odbywają się w Polsce.

Tym bardziej cieszy, gdy w gąszczu flag dojrzymy akcenty lokalne.



Tak, jak i w zeszłym roku, w tym także otrzymaliśmy relację od kibiców skoków narciarskich - pana Mariusza i pani Magdy z Pisza, mieszkających w USA.
Dopingujemy skoczków z całych sił - komentują - Wprawdzie ich wyniki indywidualne nie były tak dobre, jak w zeszłym roku, ale atmosfera jest równie wspaniała. A trybuny pełne naszych! To niesamowite przeżycie tu być! Przed nami skoki duetów, mamy nadzieję na dobrą serię! Pozdrawiamy kibiców skoków w Piszu!

W konkursie indywidualnym skoczkowie nie zaprezentowali się najlepiej, ale wiadomo, że ich forma odbiega od tej, prezentowanej w ubiegłym roku. Za kilka godzin konkurs duetów. Rok temu w Lake Placid najlepszy okazał się zespół: Piotr Żyła i Dawid Kubacki. W tym roku skakać będą Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł. Kibice będą pomagać i dmuchać pod narty. Obiecali!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości