Znów sensacyjna wiadomość z ust przedstawiciela partii rządzacej. Jerzy Szmit na konferencji prasowej w Ełku poinformował, że na Mazurach powstanie gazociąg.
W czwartek, 6 września w biurze poselskim Posła na Sejm RP Wojciecha Kossakowskiego odbyła się konferencja prasowa poświęcona podsumowaniu dotychczasowych działań PiS oraz przedstawiania planów na kolejne nowe inwestycje. A jest o czym wspominać. Wprawdzie konkrety dotyczyły głównie działań na terenie Ełku, to padło również zapewnienie, które zainteresuje mieszkańców naszego powiatu. Mowa o planowanym gazociągu Ełk-Orzysz-Pisz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!