Reklama

Kornelia Piekarska stypendystką akcji Stomil Więcej Niż Klub

Uczennica klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu, Kornelia Piekarska została doceniona za swoje osiągnięcia sportowe w dziedzinie taekwondo olimpijskie. Jako jedna z dziesięciu została stypendystką akcji "Stomil Więcej Niż Klub". Celem akcji "Stomil Więcej Niż Klub" jest wsparcie rozwoju młodych talentów, zwłaszcza w niszowych zawodach bądź dyscyplinach sportowych. Stypendia przyznawane w ramach programu mają pomóc w rozwijaniu pasji i zainteresowań młodych ludzi. Inicjatywa jest finansowana ze środków zewnętrznych, przekazywanych docelowo przez sponsorów. W sumie w tegorocznej edycji akcji wpłynęło ponad 40 wniosków kandydatów z ponadprzeciętnymi umiejętnościami na różnych płaszczyznach. Gratulujemy Kornelii osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości