Reklama

Mazurskie Lato w Karwiku. Festyn dla Marcelinki

W sobotę 29 lipca 2023 w Karwiku odbył się Festyn po Sąsiedzku ze zbiórką charytatywną dla Marcelinki Żulińskiej.

Muzyczną stronę wydarzenia stanowili: zespół Kapela Młodych Diana Stęcel i Dawid Sutkowski, zespół Kanka Franka, zabawę pod gwiazdami poprowadził Dj Kazik.


Nie brakowało atrakcji dla dzieci - były kucyki, alpaki i dmuchane zjeżdzalnie.




Apetyty przybyłych zaspokajały potrawy przygotowane m.in. przez Koło Gospodyń Wiejskich w Karwiku.


Odwiedziło nas dużo rodzin z  naszej gminy i powiatu oraz wielu gości i turystów na Mazurach. - komentuje sołtys Karwika Dariusz Kiński -  Szacujemy, że około 600-700 osób wzięło udział w naszym wydarzeniu. Cieszymy się bardzo oraz wiemy, że to dobry kierunek.
Fot. Dariusz Kiński

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości