Reklama

Nowy Rok Szkolny, nowa Szkoła, nowa Pani Dyrektor, nowa seria Piszanina

Dziś początek nowego roku szkolnego! Oczy piskiej oświaty zwrócone były szczególnie na Szkołę Podstawową nr 2. To wyjątkowy moment – szkoła została wydzielona z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i rozpoczęła pracę z nową dyrektorką, Agnieszką Kucisz.

Dziś początek nowego roku szkolnego! Oczy piskiej oświaty zwrócone były szczególnie na Szkołę Podstawową nr 2. To wyjątkowy moment – szkoła została wydzielona z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i rozpoczęła pracę z nową dyrektorką, Agnieszką Kucisz.

I właśnie dziś ruszamy z nowym cyklem mini filmów 3PLUS3 – trzy pytania ode mnie i trzy od Was, czytelników. Nie zawsze sztampowo, nie zawsze poważnie, tylko krótko, konkretnie i z nutą spontaniczności.

::video{"type":"single","item":"408"}

Jeśli chcecie współtworzyć kolejne odcinki, nadsyłajcie swoje pytania i propozycje osób, którym mam je zadać! Można na przykład użyć emchanizmu Daj nam Znać:
[ALERT]1756732150824[/ALERT]

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości