Dziś początek nowego roku szkolnego! Oczy piskiej oświaty zwrócone były szczególnie na Szkołę Podstawową nr 2. To wyjątkowy moment – szkoła została wydzielona z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i rozpoczęła pracę z nową dyrektorką, Agnieszką Kucisz.
Dziś początek nowego roku szkolnego! Oczy piskiej oświaty zwrócone były szczególnie na Szkołę Podstawową nr 2. To wyjątkowy moment – szkoła została wydzielona z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i rozpoczęła pracę z nową dyrektorką, Agnieszką Kucisz.
I właśnie dziś ruszamy z nowym cyklem mini filmów 3PLUS3 – trzy pytania ode mnie i trzy od Was, czytelników. Nie zawsze sztampowo, nie zawsze poważnie, tylko krótko, konkretnie i z nutą spontaniczności.
::video{"type":"single","item":"408"}
Jeśli chcecie współtworzyć kolejne odcinki, nadsyłajcie swoje pytania i propozycje osób, którym mam je zadać! Można na przykład użyć emchanizmu Daj nam Znać:
[ALERT]1756732150824[/ALERT]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!