Przed budynkiem piskiego ratusza 14 listopada 2022 odsłonięto tablicę upamiętniającą postać Wojciecha Ziembińskiego. Inicjatorami upamiętnienia Zięmbińskiego byli Dyrektor Oddziału IPN w Białymstoku oraz Starosta Powiatu Piskiego.
Uroczyste odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej postać Wojciecha Ziembińskiego odbyło się przy udziale przedstawicieli IPN, posła Jerzego Małeckiego, samorządowców powiatu piskiego i mieszkańców. W uroczystości udział wzięli również Teresa Krynicka-Więckowska - córka Wojciecha Ziembińskiego oraz Jan i Wojciech Kryniccy - wnukowie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!