Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie wydało komunikat o otwarciu żeglugi wodnej na Mazurach.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie wydało komunikat o otwarciu żeglugi wodnej na Mazurach.
6 maja otwarto żeglugę wodną: na rzece Pisie od jeziora Roś do ujścia Pisy do Narwi drogi wodne systemu Wielkich Jezior Mazurskich, w tym m.in. jeziora Roś, Śniardwy, rzeki i kanały łączące jeziora.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!