Sytuacja sprzed kilku tygodni powtarza się. Kłopotów na Oddziale Chirurgii Ortopedycznej i Urazowej Szpitala Powiatowego w Piszu ciąg dalszy.
Sytuacja sprzed kilku tygodni powtarza się. Kłopotów na Oddziale Chirurgii Ortopedycznej i Urazowej Szpitala Powiatowego w Piszu ciąg dalszy.
Od 26 stycznie do 12 lutego br. działalność oddziału ortopedycznego była zawieszona. Potem pracę wznowiono. Niestety, kłopoty z brakiem personelu, osobiste urazy, odmienne oczekiwanie, czy jeszcze inne waśnie wydają się być już na tak zaawansowanym poziomie, że ich rozwiązanie nie będzie łatwe. Rozwiązanie czasowe nie jest zadowalające, ale konieczne:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!