Reklama

Piasek wypełnił pozytywną energią stadion w Orzyszu

Orzysz bawił się doskonale w rytm muzyki Andrzeja Piasecznego.

Sobotni wieczór w Orzyszu, to wydarzenie, na które licznie przybyli mieszkańcy miasta, turyści, a także goście z Pisza, Łomży, Kolna, Mrągowa. Miłośnicy polskiego popu nie pominęli tej imprezy w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń. I słusznie, bo występ zasługiwał na obecność.

Organizacja była na piątkę. Orzyski stadion był strzeżony przez profesjonalną i miłą ochronę. Scena zachwycała wielkością, wspaniałą akustyką i mocą brzmienia. Wreszcie sam występ artysty i muzyków nie zawiódł oczekiwań przybyłych widzów.

Największe przeboje Piaska wybrzmiewały wspólnie z publiką - "Imię deszczu", "Chodź, przytul, przebacz", "Prawie do nieba", "Śniadanie do łóżka".

Koncert Andrzeja Piasecznego był jednym z wydarzeń w ramach tegorocznych obchodów Dni Orzysza.

Obejrzyj tutaj migawkę utworu Chodź, przytul, przebacz:


Więcej krótkich filmów z koncertu można obejrzeć na naszym profilu facebook.com/piszanin

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości