Orzysz bawił się doskonale w rytm muzyki Andrzeja Piasecznego.
Sobotni wieczór w Orzyszu, to wydarzenie, na które licznie przybyli mieszkańcy miasta, turyści, a także goście z Pisza, Łomży, Kolna, Mrągowa. Miłośnicy polskiego popu nie pominęli tej imprezy w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń. I słusznie, bo występ zasługiwał na obecność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!