Święta Wielkanocne, na piskich drogach, minęły bardzo bezpiecznie. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do trzech niegroźnych kolizji. Jeden z kierowców straci prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.
Święta Wielkanocne, na piskich drogach, minęły bardzo bezpiecznie. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do trzech niegroźnych kolizji. Jeden z kierowców straci prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.
Za nami święta, które na piskich drogach, minęły bardzo spokojnie i bezpiecznie. Policjanci nie odnotowali żadnego wypadku, a jedynie trzy niegroźne kolizje drogowe. Nie było też nieodpowiedzialnych kierowców, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod działaniem alkoholu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!