II Liceum Ogólnokształcące w Pisz było organizatorem I Forum Samorządów Uczniowskich Powiatu Piskiego. Tematem przewodnim była dyskusja o roli i miejscu młodzieży w mieście, gminie i powiecie Pisz.
Do udziału w Forum zostali zaproszeni Marszałek Województwa warmińsko-mazurskiego, przedstawiciele Wojewódzkiego Sejmiku Młodzieży oraz władz lokalnych a także Samorządy Uczniowskie szkół podstawowych i ponadpodstawowych Powiatu Piskiego wraz z opiekunami.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!