Rozbudzone nadzieje kibiców, po wygranym u siebie spotkaniu z liderem tabeli, ostudziła ponad 20-punktowa przegrana na wyjeździe.
Pamiętamy spotkanie z października, w którym piscy koszykarze udowodnili, że wyniku nie ustala się w szatni, ale walcząc od początku do końca spotkania o każdą piłkę, i z liderem tabeli Zniczem Basket Pruszków, walczyli jak równy z równym. Do tamtej pory zawodnicy z Pruszkowa wygrywali spotkania ponad 20-ma punktami. TSK Roś Pisz zatrzymał Pruszków 74:68.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!