Reklama

Piszanie pokonani na wyjeździe przez lidera II ligi

Rozbudzone nadzieje kibiców, po wygranym u siebie spotkaniu z liderem tabeli, ostudziła ponad 20-punktowa przegrana na wyjeździe.

Pamiętamy spotkanie z października, w którym piscy koszykarze udowodnili, że wyniku nie ustala się w szatni, ale walcząc od początku do końca spotkania o każdą piłkę, i z liderem tabeli Zniczem Basket Pruszków, walczyli jak równy z równym. Do tamtej pory zawodnicy z Pruszkowa wygrywali spotkania ponad 20-ma punktami. TSK Roś Pisz zatrzymał Pruszków 74:68.

Wczoraj nie udało się powtórzyć sukcesu  z Pisza. Wiadomo, na wyjeździe zawsze gra się trudniej, choć wierni kibice również towarzyszyli Jeziorowcom. Nie można powiedzieć jednak, że piszanie grali źle, trzeba powiedzieć natomiast, że rywale grali wyśmienicie.
Zespół z Pruszkowa okazał się dzisiaj za mocny... - przyznają piscy koszykarze - Ulegliśmy liderowi 68-93 (19-25, 16-23, 21-25, 12-20). Punktowali:
Patryk Andruk 21, Mateusz Bessman 10, Jakub Stanisławajtys 8, Mateusz Kazimierczuk 8, Jan Świtaj 7 (9zb.), Pavlo Bonarenko 7, Mikołaj Lackowski 3, Kacper Rogalski 2, Patryk Zapert 2, Jakub Pellowski


Kolejne spotkanie w najbliższą środę 15 lutego. TSK Roś Pisz podejmie na własnym parkiecie drużynę KKS Tur Basket Bielsk Podlaski bezpośredniego rywala

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości