31 maja 2023r. odbył się Diecezjalny Dzień Młodzieży Diecezji Ełckiej. Tegorocznym gospodarzem wydarzenia był Pisz. To kolejne spotkanie w takiej skali, na które przybyło ponad trzy tysiące młodych ludzi.
Spotkaniu towarzyszyły: adoracja Najświętszego Sakramentu, świadectwa, katecheza oraz Msza Święta, której przewodniczył bp Jerzy Mazur, biskup ełcki.

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Wyrażajmy dziś Bogu wdzięczność i uwielbienie za dar życia, dar wiary, dar bycia razem (...) Bądźcie odważni, nie bójcie się otworzyć przed Nim swego serca, nie bójcie się powiedzieć Jezusowi, że jesteście gotowi służyć Bogu i ludziom, nie wstydźcie się Chrystusa, nie dajcie sobie zabrać Jezusa" - dodał. .jpg)
.jpg)

.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!