Podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Powiat Piski zaprezentowano dokonania uczestników powiatowego etapu ogólnopolskiego konkursu "Ośmiu wspaniałych" oraz wyłoniono laureata, który reprezentować będzie Powiat Piski na szczeblu krajowym konkursu.
"Ośmiu Wspaniałych" gości w powiecie piskim już od 2006 roku, a ideą konkursu jest niezmiennie promowanie młodzieżowego wolontariatu oraz pozytywnych postaw dzieci i młodzieży..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!