Reklama

Poznaliśmy zwycięzców Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniach 18-19 kwietnia odbyła się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W dniach 18-19 kwietnia odbyła się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Pierwszego dnia sprawdzano wiedzę i umiejętności uczniów szkół podstawowych. Na początek rozwiązywali oni test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Potem było sprawdzenie praktycznych umiejętności na torze sprawnościowym i w miasteczku ruchu drogowego, a wszystko pod okiem policjantów piskiej drogówki.



Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
grupa młodsza
I miejsce- Szkoła Podstawowa w Trzonkach
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Białej Piskiej
grupa starsza
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Białej Piskiej
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Okartowie
III miejsce- Szkoła Podstawowa w Jeżach






nagrody indywidualne
:
Natalia z SP Trzonki
Szymon z SP Biała Piska
Franciszek z SP Biała Piska

Drugiego dnia sprawdziany przeprowadzono wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. W turnieju wzięli udział uczniowie trzech szkół średnich powiatu Pisz. Rywalizowali w kilku konkurencjach: test wiedzy obsługa codzienna pojazdu pierwsza pomoc przedmedyczna jazda motorowerem po torze  jazda sprawnościowa samochodem


Wyniki:
I miejsce - Zespół Szkół Zawodowych w Piszu
II miejsce - Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
III miejsce - Zespół Szkół nr 1 w Białej Piskiej.
Wyróżnienie indywidualne otrzymał uczeń z ZSZ w Piszu- Antoni Tomasiewicz, który najlepiej  rozwiązał test.



Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości