W dniach 18-19 kwietnia odbyła się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W dniach 18-19 kwietnia odbyła się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Pierwszego dnia sprawdzano wiedzę i umiejętności uczniów szkół podstawowych. Na początek rozwiązywali oni test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Potem było sprawdzenie praktycznych umiejętności na torze sprawnościowym i w miasteczku ruchu drogowego, a wszystko pod okiem policjantów piskiej drogówki.











Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!