Reklama

Przeżyli wspólnie 50 lat!

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Złote gody to niezwykłe wydarzenie, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości oraz wspaniały wzór mądrego życia.


Uroczystość odbyła się w czwartek (20.01.22 r.), w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu. Pamiątkowe medale w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, świętującym parom wręczył Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski. Po ceremonii jubilaci zostali zaproszeni na lampkę szampana. Była też chwila wspomnień, a także pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość odbyła się w miłej i rodzinnej atmosferze.

Jubilaci:
Krystyna i Józef Jabłońscy
Janina i Antoni Ruchała
Wanda i Kazimierz Szczubełek
Irena i Czesław Śmiarowscy





Gratulujemy!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości