Reklama

Ruciane-Nida: Maleszewscy wrócili z nagrodami

17 listopada w Suwałkach rozegrano V Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Badmintona pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. Rywalizowało prawie 70 zawodników, w różnych kategoriach.

Wśród zawodników znaleźli się mieszkańcy naszego powiatu - Damian Maleszewski i Fabian Maleszewski z Rucianego-Nidy, którzy wykazali się znakomitą grą, przywożąc ze sobą oprócz satysfakcji, również nagrody.

W kategorii OPEN w grze pojedynczej panów III miejsce zajął Fabian Maleszewski.


Również III miejsce w kategorii B gry pojedynczej panów zajął Damian Maleszewski.


To nie koniec uwagi skoncentrowanej na zawodnikach z Rucianego-Nidy. Podczas turnieju organizatorzy wręczyli nagrodę specjalną - ZŁOTĄ RAKIETKĘ. Otrzymał ją obchodzący w tym dniu 70. urodziny Grzegorz Maleszewski.

Ten dostojny Jubilat spędził na kortach badmintonowych ponad 50 lat - mówili o nagrodzonym organizatorzy - Przysparzał chluby swojemu miastu i regionowi. Reprezentował barwy Rucianego-Nidy i Suwalskiego Klubu Badmintona. Wychował wielu badmintonistów, którzy są znani i cenieni za wysoki poziom sportowy. Zebrani sportowcy odśpiewali jubilatowi Sto lat.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości