Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zakończyliśmy pierwszy etap Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zakończyliśmy pierwszy etap Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".
W obecnej edycji do konkursu wpłynęły 4 zgłoszenia. Pierwszy raz w historii konkursu zgłoszono grupę wolontariuszy - uczestników Szkolnego Koła Caritas przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. S. Wyszyńskiego w Piszu. Kolejne zgłoszenia to uczennice piskiej szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej z Białej Piskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!