Impas na sesji Rady Miejskiej - brak wymaganej większości głosów radnych spowodował przerwanie sesji. Wznowienie nastąpi w przyszły czwartek.
Zapowiadało się emocjonująco - pokazem sił ugrupowań rządzących. Na stanowisko przewodniczącego zgłoszono dwóch kandydatów - Edmunda Lipnickiego i Andrzeja Zadrogę. Wyniku tego głosowania oczekiwano w napięciu, gdyż daje on obraz podziału sił na tych sprzyjających burmistrzowi Szymborskiemu i tworzącej się opozycji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!