Reklama

Śpiewamy dla Niepodległej - serdecznie zapraszamy

Już po raz VII, w naszym mieście na Placu I. Daszyńskiego odbędzie się śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Już po raz VII, w naszym mieście na Placu I. Daszyńskiego odbędzie się śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Zaproszeni są ... WSZYSCY! Przyjdź, śpiewaj, po prostu bądź! Gdyby pogoda nie była dla nas łaskawa przeniesiemy się do gościnnej auli Starego Ogólniaka.

Zapraszamy. 11 listopada, godz. 19.00.  Naprawdę warto!

Dla pokrzepienia serc i ducha na uczestników wydarzenia tradycyjnie już rzec można, czekać będzie porządna porcja gorącej żołnierskiej grochówki.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości