Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. w Piszu z sukcesem zakończyli start w konkursie instrumentalnym Virtuoso w Toruniu.
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. w Piszu z sukcesem zakończyli start w konkursie instrumentalnym Virtuoso w Toruniu.
Virtuoso to już II Ogólnopolski Konkurs dla uczniów szkół muzycznych I i II st., organizowany w Toruniu. Wzięło w nim udział 840 uczestników, w tym uzdolnieni uczniowie piskiej szkoły muzycznej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!