21 maja otwarto targowisko miejskie nad rzeka Pisą, tym samym zakończono okres prowadzenia handlu przy ul. Targowej w Piszu.
21 maja otwarto targowisko miejskie nad rzeka Pisą, tym samym zakończono okres prowadzenia handlu przy ul. Targowej w Piszu.
O zakończeniu modernizacji Targowiska miejskiego w Piszu poinformował już 21 marca były burmistrz miasta Andrzej Szymborski. Przy okazji obwieszczenia wspomniał o mającej nastąpić zmianie inkasenta. To stało się faktem 27 marca br. podczas ostatniej w kadencji 2018-2024 sesji rady miejskiej. Nowym zarządcą targowiska jest Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!