Reklama

Targowisko miejskie na swoim miejscu

21 maja otwarto targowisko miejskie nad rzeka Pisą, tym samym zakończono okres prowadzenia handlu przy ul. Targowej w Piszu.

21 maja otwarto targowisko miejskie nad rzeka Pisą, tym samym zakończono okres prowadzenia handlu przy ul. Targowej w Piszu.

O zakończeniu modernizacji Targowiska miejskiego w Piszu poinformował już 21 marca były burmistrz miasta Andrzej Szymborski. Przy okazji obwieszczenia wspomniał o mającej nastąpić zmianie inkasenta. To stało się faktem 27 marca br. podczas ostatniej w kadencji 2018-2024 sesji rady miejskiej. Nowym zarządcą targowiska jest Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu.


Dopiero po dwóch miesiącach od podania informacji targowisko miejskie nad rzeką zostało otwarte.





Problem z brnięciem po kostki w błocie zniknie całkowicie, jednak temat parkowania pozostanie dalej wyzwaniem.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości