Pięknie udekorowane miejsca w mieście cieszą oko, niestety, tuż obok pojawiają się takie widoki.
Pięknie udekorowane miejsca w mieście cieszą oko, niestety, tuż obok pojawiają się takie widoki.
Dzisiejszy artykuł, to kontra do wczorajszego, w którym prezentowaliśmy centrum miasta "wysprzątane" na święta. Czujni i spostrzegawczy czytelnicy, wysyłali nam informacje o tym, gdzie warto się udać aby zobaczyć diametralnie inny obraz. Tam trzeba zrobić świąteczne porządki.
Butelki, folie styropiany i telewizory... Leżą tam nie od dziś. Ja już je widziałem przed Bożym Narodzeniem - pisze czytelnik - zastanawiam się, czy znikną z tego miejsca tylko wtedy, gdy rozpocznie się budowa kolejnego marketu? 


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!