Już tydzień czasu wędrują na Jasną Górę pielgrzymi z Pisza. Dziś Msza św. w Puszczy Mariańskiej.
Pielgrzymka wyruszyła z Ełku 28 lipca (piątek), grupa Galindia Pisz dołączyła do niej dzień później. Wejście na Jasną Górę przewidziane jest 11 sierpnia (piątek) ok. godz. 10.30.


Za nami już jeden etap pielgrzymowania- informują uczestnicy - Za chwilę zaczynamy Mszę świętą w Puszczy Mariańskiej. 
Dziś swoje 70-te urodziny obchodzi Ksiądz Biskup Jerzy Mazur, który jest z nami na szlaku. Pamiętajmy o nim w swoich modlitwach. - dodają pielgrzymi.
Fot. Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę - Galindia PiszChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!