Sukcesów uczniów Starego Ogólniaka ciag dalszy - po finale koszykówki 3x3 chłopców, finale siatkówki dziewcząt, dziś -mistrzostwo w piłce nożnej.
Sukcesów uczniów Starego Ogólniaka ciag dalszy - po finale koszykówki 3x3 chłopców, finale siatkówki dziewcząt, dziś -mistrzostwo w piłce nożnej.
14 czerwca na Orliku przy ul. Mickiewicza odbyły się Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców "Moje Boisko Orlik".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!