Reklama

Uczniowie I LO w Piszu Mistrzami Województwa w piłce nożnej

Sukcesów uczniów Starego Ogólniaka ciag dalszy - po finale koszykówki 3x3 chłopców, finale siatkówki dziewcząt, dziś -mistrzostwo w piłce nożnej.

Sukcesów uczniów Starego Ogólniaka ciag dalszy - po finale koszykówki 3x3 chłopców, finale siatkówki dziewcząt, dziś -mistrzostwo w piłce nożnej.

14 czerwca na Orliku przy ul. Mickiewicza odbyły się Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców "Moje Boisko Orlik".

W finale wystąpiły 4 drużyny - z Pisza, Nidzicy, Bartoszyc i Gołdapi. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.


Wyniki meczów chłopców z I LO:
Pisz - Gołdap 3:2,
Pisz - Nidzica 3:1,
Pisz - Bartoszyce 2:0.

I tak właśnie doszli do zwyciestwa. Gratulujemy.

Skład drużyny: Bolesław Nesterowicz, Damian Zaczkowski, Olaf Grabowski, Jakub Obuchowski, Franciszek Zadroga, Oliwier Adamiec, Dawid Duchnowski, Piotr Łępicki. Trener Karol Buczyński.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości