Strażacy z OSP Orzysz przeprowadzili akcję usuwania gniazda owadów zlokalizowanego na budynku świetlicy wiejskiej w Gaudynkach
Strażacy z OSP Orzysz przeprowadzili akcję usuwania gniazda owadów zlokalizowanego na budynku świetlicy wiejskiej w Gaudynkach
Z owadami trzeba postepowanć bardzo ostrożnie: nie należy próbować samodzielnie usuwać roju lub gniazda (dotyczy również właścicieli i zarządców). nie należy zbliżać się do gniazda lub roju na odległość mniejszą niż 20 metrów w terenie otwartym oraz należy opuścić pomieszczenia w których znajdują się owady. nie należy drażnić owadów poprzez rzucanie w nie różnymi przedmiotami, spryskiwania wodą lub środkami owadobójczymi. należy ostrzec osoby zbliżające się do miejsca bytowania owadów o ich obecności.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!