Sezon opałowy się dopiero zaczął, a na terenie naszego powiatu pojawili się już nieuczciwi sprzedawcy węgla. Oszukują na wadze sprzedanego opału.
Wczoraj około godz. 19.00 oficer dyżurny piskiej policji otrzymał zgłoszenie o oszustwie, którego dokonali mężczyźni dostarczający i sprzedający węgiel. Mężczyźni zamiast dwóch ton węgla, za które zapłacił zgłaszający, wrzucili do jego piwnicy niewiele ponad tonę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!