Bez zaskoczenia przebiegał porządek obrad przerwanej tydzień temu inauguracyjnej sesji Rady Miejskiej w Piszu. Podczas dzisiejszego spotkania udało się wybrać Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej.
Przypomnijmy - w ubiegły czwartek, 22 listopada odbyło się pierwsze spotkanie członków nowej Rady Miejskiej w Piszu. Na złożeniu przez nich ślubowania sesja skończyła się, a właściwie została odroczona na kolejny tydzień. Wszystko za sprawą braku porozumienia w kwestii wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!