16 listopada po godz. 8.00 w miejscowości Jeglin kierowca Audi stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość. Miał na liczniku 94 km/h przy ograniczeniu do 40 km/h.
Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym policjanci piskiej drogówki zatrzymali 33-letniemu mieszkańcowi gminy Biała Piska prawo jazdy. Do tego ukarali go mandatem w wysokości 1500 zł i nałożyli 13 punktów karnych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!