Reklama

Wieczór, który skrzypi mrozem – artystyczno-poetyckie spotkanie w SP2

Z inicjatywy Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu zorganizowano wyjątkowe wydarzenie zatytułowane "Wieczór, który skrzypi mrozem". Głównym celem spotkania było ogrzanie mroźnego wieczoru poprzez poezję, muzykę oraz wspólne przeżywanie piękna.

Z inicjatywy Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu zorganizowano wyjątkowe wydarzenie zatytułowane "Wieczór, który skrzypi mrozem". Głównym celem spotkania było ogrzanie mroźnego wieczoru poprzez poezję, muzykę oraz wspólne przeżywanie piękna.

Program wydarzenia obfitował w różnorodne występy. Zaprezentowano wybrane wiersze pani Teresy Leszczyńskiej. Utwory czytała dla publiczności sama autorka, a także zaproszone uczestniczki: Krystyna Nurkiewicz, Krystyna Rękawek, Marzena Gołaś, Zuzanna Malinowska, Alicja Malinowska, Zuzanna Gołaś, Michalina Gołaś oraz Marika Marsz.

Reklama

::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/pIZtprtHh_k"}

Występy artystyczne przygotowane były przez uczniów. Na scenie pojawiły się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu. Za przygotowanie ich występu odpowiadały pani Marine Mkrtczjan oraz pani Katarzyna Czerniawska z Akademii Tańca i Rozwoju Osobistego w Piszu. Zgromadzeni mogli również podziwiać pokazy grup tanecznych przygotowane przez panią Natalię Kucisz. Dopełnieniem wieczoru był solowy występ instrumentalny 7-letniej Hani Dudy ze Szkoły Muzycznej w Piszu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/04/2026 18:58
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości