Tegoroczny piski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uświetnił ciekawy występ muzyczny. Na scenie wystąpili dwaj wokaliści we wspólnym koncercie. Finalista 10 edycji The Voice of Poland Patryk Żywczyk oraz Marcin Nowicki, piski wokalista, znany przede wszystkim z zespołu Ameryka.
Na koncert trzeba było poczekać, bo o ponad godzinę przedłużyły się licytacje przedmiotów na WOŚP. Warto było jednak mimo mrozu spędzić czas na Placu Daszyńskiego, bowiem dzięki temu na konto Orkiestry wpłynęło sporo pieniędzy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się obrazy, wykonane przez uczestników zajęć plastycznych Piskiego Domu Kultury.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!