W niedzielę 11 stycznia zagra po raz dwunasty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz drugi zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla ratowania życia niemowląt i dzieci młodszych. W 2003 roku dla niemowląt i młodszych dzieci fundacja zakupiła 2 000 urządzeń medycznych do blisko 300 oddziałów w Polsce. Zakupy te pokazały, że warto iść za ciosem i dokupić urządzenia, które zdecydowanie poprawią komfort pracy i wprowadzą najnowocześniejsze urządzenia medyczne do leczenia dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!