Uczniowie ze szkół z Hiszpanii, Rumunii, Wielkiej Brytanii i z Polski spotkali się ponownie w ramach programu Erasmus +. Tym razem gościła ich Szkoła Podstawowa nr 2 w Piszu.
W ramach realizowanego w Szkole Podstawowej nr 2 w Piszu Projektu Erasmus + - Partnerstwo Strategiczne w dniach od 5-9 czerwca odbyła się kolejna mobilność, tym razem w Piszu. Uczniowie realizowali projekt: "Usuńmy przemoc i promujmy wzajemną życzliwość".





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!