27 stycznia w Baniach mazurskich odbyły się Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc z udziałem zawodników Klubu Sportowego Power Factory Pisz. Czworo wyciskaczy zameldowało się na podium.
27 stycznia w Baniach mazurskich odbyły się Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc z udziałem zawodników Klubu Sportowego Power Factory Pisz. Czworo wyciskaczy zameldowało się na podium.
Rywalizację rozpoczęła niezawodna Monika Woźniak. Piszanka zajęła drugie miejsce w kategorii wagowej 65 kg.



W drugiej połowie marca odbędą się Mistrzostwa Europy federacji XPC, na które szykujemy się pełną parą. Mamy nadzieję ponownie udowodnić, że piscy zawodnicy są w stanie rywalizować na poziomie światowym i już tradycyjnie przywieziemy z Siedlec kilka medali. Przed nami jeszcze masa pracy i mamy nadzieję, że wszelkie kontuzje ominą naszych zawodników - dodaje Marcin Gębusiak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!