Dwa srebrne i jeden złoty medal! Reprezentacja Klubu Sportowego Power Factory Pisz wystąpiła w Siedlcach na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym federacji XPC.
Dwa srebrne i jeden złoty medal! Reprezentacja Klubu Sportowego Power Factory Pisz wystąpiła w Siedlcach na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym federacji XPC.
Siłacze z Pisza mają formę. Filigranowa Kamila Gawkowska podniosła 110 kg w martwym ciągu, co dało jej srebrny medal.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!